środa, 19 września 2012

Zamknięty Board i Awans :D

Dziś chciałam pokazać w praktyce jak wygląda praca zespołowa, całej grupy:

Rozsądne układanie grupy w RICI to podstawa sukcesu,
dlatego nie można tutaj "złapać" i "każdy sobie rzepkę skrobie".
Trzeba Grać Zespołowo!

Układanie Boardów można przyrównać do gry w szachy, poziom skomplikowania jest jednak dużo wyższy i liczy się czas, co zobaczysz w przykładzie, a jest o tyle trudniej, że gra się grupowo i trzeba pilnować większą ilość Królów, posiadając tylko 8 pól manewru.
Zaraz dokładniej wytłumaczę o co chodzi.

Kilka dni temu zaproszenie do RICI przyjął znajomy, stwierdził, że chce wprowadzić brata, siostrę i jeszcze jednego brata [ale to później], zauważyłam, że jeszcze tylko 5 pól jest wolnych, ja też miałam 2 osoby, które zadeklarowany chęć wpisania się do Klubu RICI.

Struktura po zapisie kolegi wyglądała tak:
Konto, które chciałam, aby awansowało jest wyróżnione.
Ktośby powiedział, że marne szanse, bo 2 poziomy do przeskoczenia w dodatku ostatnia pozycja na 3ciej lini.

Rozpisałam sobie Boarda jakby wyglądał po podziale, wszystko pięknie, a tu się okazało, że osoba z nie naszego Teamu wprowadziła jedną osobę i spowoduje przesunięcie w strukturze.
Plus jest taki, że o jedną osobę mniej sami mamy zaprosić, aby zamknąć i podzielić Boarda.

Stwierdziliśmy, że musimy się skupić i zamknąć Boarda, aby nie narobić większych szkód i obsunięć i aby LoginKLS mógł awansować, tym bardziej, że mój sponsor planował wprowadzić kolejne osoby - wstrzymał się na czas zamykania przeze mnie Boarda, ponieważ osoby z Jego Boarda też miałyby wpływ na wygląd Mojego Boarda po podziale.

Udało się:

A tak wyglądała ramka "New Member" na stronie głównej po naszej akcji:

Dlaczego czas ma znaczenie?
Wspominałam, że osoba z nie naszego Teamu wprowadziła jedną osobę i spowodowała przesunięcia, nie zagroziła na szczęście pozycji naszej kluczowej osoby, ale postawiła nas w Szachu, nie było możliwości, ustawienia osób w taki sposób, aby bracia i siostra po podziale Boardu znaleźli się w jednym Boardzie.

Jakbyśmy poczekali jeszcze troszkę, wcześniej czy później znalazłaby się osoba która, zaprosi 2 osoby i znajduje się przed Naszą pozycją i to Ona by awansowała na szczyt, a my musielibyśmy czekać na zamknięcie kolejnego Boardu. :)

Więcej szczegółów przy bezpośrednim kontakcie:
Sandra Madalińska-Piórkowska
skype: sandra.mad
gg: 1203459
tel: 509 476 587
mail: sandra@netbiznes.com

1 komentarz:

  1. Another accepted advantage that is bound arising today is the
    gucci replica online option. By affairs it online, you acquire the advantage of accepting the accoutrements at a chanel replica added bargain price. In fact, you ability be decidedly afflicted with the accumulating as well. Since online food don't acquire to pay money in agreement of renting the abundance and all that,they acquire the amplitude to abundance added accoutrements and advertise added products. Hence, you can buy breitling replica handbags sitting in foreground of your computer. This is something that is absolutely acceptable and aces of blockage out.Another advantage is to go in for mail in orders. The botheration with this is that there aren't too abounding firms that are accommodating to acquire mail-in orders for their replica handbags. Hence, if you absolutely are not able to acquisition something account advance in from the aloft two options, you can go in for this accurate option. Be warned hermes replica
    that this advantage ability aswell be costlier. However, on the additional side, you can be assured that the superior will be good. In a lot of cases, you ability you be able to get the best replica handbags in this manner.Ultimately,depending on the accessibility factor, you can accept one or added of the aloft options. However, if your intention is to buy louis vuitton replica handbags that are absolutely top on superior and can accord you arch amount for money,the advantage to buy it online is apparently the best one. You ability be afraid initially, but then, you acquire to give it a attempt to acquaintance it yourself.

    OdpowiedzUsuń